Slovensky     English     Deutsch  
        Úvod  
        Novinky  
        Služby  
        Firmy  
        Kontakt  
        Networking  
        Povinne zverejňované informácie  
LogoProjekt je spolufinancovaný Európskou úniou

Inkubátor vo Švajčiarsku

          HAGA 05

V dňoch 21.- 24. apríla 2005 sa podnikateľský inkubátor spolu s mestom Malacky zúčastnili na 7.ročníku najväčšej podnikateľskej výstavy v švajčiarskom meste Herzogenbuchsee (kantón Bern). Výstava sa organizuje každých 5 rokov, pričom tohtoročnej sa zúčastnilo 111 vystavovateľov medzi ktorými boli  mesto Malacky, Senica, Myjava, obec Oreské, kúpele Smrdáky a  Piešťany. Možnosti podnikania v regióne Záhorie prezentovali zástupcovia najväčšieho podnikateľského inkubátora na Slovensku – Inkubátora Malacky. 45-člennú slovenskú delegáciu dopĺňal i folklórny súbor Kopa z Myjavy, ktorý svojimi vystúpeniami priblížil ľudovú kultúru Záhoria.

             Podľa slov riaditeľa Inkubátora Malacky, n.o. Ing.arch. Valentína Magdolena sa podarilo nadviazať živé kontakty s miestnymi podnikateľmi, ktorí sa zaujímali o možnosti a podmienky podnikania na Slovensku. Uskutočnili sa i rokovania s obchodným radcom veľvyslanectva SR vo Švajčiarsku Ing. Stanislavom Polonským, ktorý prisľúbil ďalšiu propagáciu Inkubátora Malacky a Priemyselno-technologického parku Eurovalley medzi švajčiarskymi investormi. „Účasť na výstave sa stretla s veľmi pozitívnym ohlasom a prispela k zviditeľneniu tradícií, prírodných krás regiónu Záhorie, ako i k budovaniu kontaktov“ dodal Magdolen.

             Slovenská delegácia na HAGA 2005 sa zúčastnila vďaka obetavej práci Petra Horváta, dlhoročného propagátora Slovenska a najmä regiónu Záhoria vo Švajčiarsku.

 

HAGA 05

Veľvyslanec SR vo Švajčiarsku Štefan Schill na krátkom rokovaní v priestoroch stánku Inkubátora Malacky

na výstave HAGA 05 v Herzogenbuchsee

 

HAGA 05

Časť folklórneho súboru Kopa zatraktívňujúceho výstavný priestor Inkubátora Malacky

 

HAGA 2005

Niekoľko stoviek záujemcov sa oboznámilo so Slovenskom a jeho podmienkami pre podnikanie a investovanie

   (RiN)

2004-2011 © Inkubátor Malacky n.o.