Slovensky     English     Deutsch  
        Úvod  
        Novinky  
        Služby  
        Firmy  
        Kontakt  
        Networking  
        Povinne zverejňované informácie  
LogoProjekt je spolufinancovaný Európskou úniou

Inkubátor Malacky na Slovensko-rakúskej hospodárskej výstave

Slovensko - rakúska hospodárska výstavaV dňoch 19.- 21. novembra 2004 sa Inkubátor Malacky zúčastnil 1. Slovensko - rakúskej hospodárskej výstavy regiónu Pomoravie, kde prezentoval svoje poslanie, služby, vybavenie a aktuálnu ponuku priestorov.

Výstava bola organizovaná občianskym združením Pre Záhorie, obcou Zohor, rakúskym spolkom Österreichischer Grenzlandverein a finančne bola podporená európskym programom PHARE CBC Slovakia - Austria 2002.

 

 

 

Slovensko – rakúska hospodárska výstavaVýstavný stánok Inkubátora Malacky bol spolu so stánkami ďalších 28 spoločností zo Slovenska a Rakúska navštívený viacerými slovenskými a rakúskymi návštevníkmi, ktorým bol vysvetlený princíp inkubátorov a hlavne význam inkubácie začínajúcich firiem.

 

 

 

 

Slovensko - rakúska hospodárska výstavaOrganizátori výstavy zaradili do pásma odborných prednášok pre verejnosť i prezentáciu Inkubátora Malacky, ktorú viedol riaditeľ organizácie Ing.arch.Valentín Magdolen.

Veríme, že týmto spôsobom bolo opäť viac obyvateľov Záhoria i priľahlého regiónu na rakúskej strane oboznámených so zrealizovanou myšlienkou podnikateľského inkubátora, ktorá im pomôže rozhodnúť sa pre podnikanie práve v Malackách.

   (RiN)

2004-2011 © Inkubátor Malacky n.o.