Slovensky     English     Deutsch  
        Úvod  
        Novinky  
        Služby  
        Firmy  
        Kontakt  
        Networking  
        Povinne zverejňované informácie  
LogoProjekt je spolufinancovaný Európskou úniou

Pozvánka na Veľtrh Pomoravia 2008

„Cítiť sa dobre v  Pomoraví – budovať mosty“

 

Pozvánka na Veľtrh Pomoravia 2008

 

Od 12. do 14. septembra 2008 sa  v Angerne na Morave uskutoční tohtoročný už 7. ročník Veľtrhu Pomoravia. Ako jediný regionálny veľtrh ponúka Angern regiónom Záhorie a rakúskemu východnému regiónu Weinviertel podujatie, ktoré je veľmi rôznorodé a prekračuje hranice dvoch krajín. Prezentujú sa tu firmy z mnohých oblastí hospodárstva. Na približne 750 m2 v Marchlandhalle a na ďalších 250 m2 v okolí nájdete ponuky z oblasti wellness, regionálne produkovaných potravín, módy, počítačov, poisťovníckych a finančných služieb, novinky pre dom a záhradu. Plán veľtrhu je zostavený tak, aby návštevníkov spoľahlivo previedol kompletnou ponukou všetkých viac než 80 vystavovateľov.

Ako usporiadateľ stojí za veľtrhom tím ľudí z Rakúskeho spolku Grenzlandverein ÖGLV a obce Angern. Spoločne vypracovaný koncept veľtrhu sa orientuje predovšetkým na obyvateľov regiónu Pomoravie (AT) a Záhorie (SK).

 

Rozsiahly program ponúka informácie z prvej ruky.

 

Umenie a folklór boli vždy pevnou súčasťou veľtrhu a aj tentokrát budú budovať a posilňovať mosty medzi susedmi. Môžete si tu pozrieť výstavu fotografií Ferdinanda Altmanna  na tému : „Weinviertel bez hraníc“, zažiť pestrofarebné tance v originálnych ľudových krojoch s folklórnou skupinou  z Gajár SLNEČNICA – SUNEČNÍK, klasické ranné občerstvenie, veľký ohňostroj pri veľtržnom areáli a špeciálny program pre deti. Kúpou žrebu do tomboly získate šancu na výhru niektorej zo skvelých cien ako napríklad skúter, LCD televízor, digitálny fotoaparát, GPS-prístroje a mnoho ďalších zaujímavých cien.

 

Počas všetkých dní veľtrhu môžu chodci a cyklisti používať kompu cez Moravu zadarmo.

 

Otváracia doba veľtrhu:

 

Pia 12. 09. 08 od 16.00 do 19.00

So  13. 09. 08 od 10.00 do 21.00

Ne  14. 09. 08 od 10.00 do 18.00

 

Vstup voľný!

 

Navštívte Veľtrh Pomoravia 2008 – ste srdečne vítaní v Argerne na Morave!

   (im)

2004-2011 © Inkubátor Malacky n.o.